Kitaplar
Mustafa Kartal'ın kitaplarını incelemek için lütfen tıklayın.
 
 
Galeri
Etkinliklerimizden çekilmiş kareleri görmek için lütfen tıklayın.
 
Nefes Yazıları
Nefes Terapisi
Farkındalık Uygulamaları
Doğru Nefes Alma
Nefes Haberleri
Nefes Teknikleri
 
E-Bülten
Eğitim ve hizmetlerimizden, etkinliklerimizden haberdar olmak, duyurularımızı almak isterseniz E-Bülten’e katılabilirsiniz.
 
 
 

Anasayfa
Mustafa Kartal Kimdir?
Eğitimler
Etkinlik Takvimi
Bize Ulaşın

Nefes Teknikleri ile Doğru ve Etkili Konuşma

Bu eğitimin amacı: Kurum personellerinin ve yöneticilerinin nefes tekniklerini kullanarak doğru ve etkili konuşmalarını sağlayarak iletişim becerilerini arttırmaktır

Araştırmalara göre uyku saatleri dışında kalan sürenin yaklaşık % 75’i sözlü iletişimle geçmektedir. Sözlü iletişim süresinin %30’u konuşarak, %45’i ise dinleyerek geçmektedir. Yeryüzündeki toplumların tamamına yakınında kullanılan iletişim şekli konuşmadır. Kişi, sözel iletişimini herkesin uygun gördüğü bir tonda, akıcılıkta, frekansta ve seste sunamadığında bir takım tepkilerle karşılaşır. Kaliteli bir yaşam için kendinizi iyi ifade etmeniz, duygu ve düşüncelerinizi en doğru şekilde akıtabilmeniz için sesinize ve nefes alışınıza dikkat etmeniz gerekir. "Nefes Teknikleri ile Doğru ve Etkili Konuşma" eğitimimizde ses ve nefes ilişkisi üzerinde durulmakta, doğru ve etkili konuşma için gerekli nefes çalışmaları yapılmaktadır.

Eğitmen: Mustafa Kartal

 

Eğitim Süresi: 1 tam gün
 
Tüm hakları saklıdır. 2019 Copyright ©
Mustafa Kartal | Nefes Teknikleri